http://www.transporttm.pl/news/726/20/RouteA4-nowy-serwis-MAN-w-Zgorzelcu

Warsztat i opony

RouteA4: nowy serwis MAN w Zgorzelcu

19-09-2022

Nowy serwis RouteA4 należący do firmy Citronex to odpowiedź na rosnący rynek pojazdów ciężarowych. W długofalowej strategii rozwoju MAN Truck & Bus jednym z filarów jest zapewnienie dostępności do profesjonalnych usług serwisowych na terenie całej Polski.RouteA4 składa się z hali warsztatowej z 10 przejazdowymi stanowiskami obsługowo-naprawczymi wyposażonymi w wysokiej klasy urządzenia. Do dyspozycji klientów są dozorowany parking mieszczący 200 zestawów i myjnia pojazdów ciężarowych. Na terenie RouteA4 można skorzystać z jednej z największych w Polsce stacji paliwowej Dyskont Paliwowy, oferującej również LNG.

Serwis obejmuje także profesjonalne centrum napraw powypadkowych wykorzystujące kabinę lakierniczą Blowtherm, stanowiska przygotowawcze, pomieszczenia do przygotowania lakierów i ramę podłogową JOSAM, jak również Okręgową Stację Kontroli Pojazdów. Całości dopełniają pomoc drogowa, holowanie i mobilny serwis pojazdów ciężarowych, naczep i agregatów chłodniczych w systemie Assistance 24h. RouteA4 ma autoryzację Krone i Carrier oraz umożliwia klientom wynajęcia parkingów i biur w ramach pakietu mobilności. „Od początku działalności stawialiśmy na intensywny rozwój usług na rynku krajowym i międzynarodowym. Profesjonalny serwis pojazdów ciężarowych oraz naczep jest dopełnieniem naszej oferty skierowanej do firm transportowych. Współpraca z MAN Truck & Bus Polska pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie dzięki wsparciu merytorycznemu, technologicznemu i jakości. Z dumą mogę powiedzieć, że właśnie w Zgorzelcu powstał nowy autoryzowany punkt serwisowy pojazdów MAN, który w ofercie ma oryginalne części zamienne i akcesoria” – powiedział Michał Matuszewski, dyrektor serwisu RouteA4.

Po uruchomieniu RouteA4 MAN Truck & Bus Polska dysponuje 33 autoryzowanymi punktami serwisowymi na terenie całej Polski. W rozwoju sieci serwisowej producent stawia przede wszystkim na cyfryzację przez wdrażanie nowoczesnych narzędzi i usług elektronicznych.

Hala serwisowa o powierzchni 2000 m2, 10 przejazdowych stanowisk obsługowo-naprawczych, parking mieszczący 200 zestawów ciężarowych: nowy serwis MAN Truck & Bus Polska rozpoczął działalność we wrześniu 2022 r. RouteA4 w Zgorzelcu jest 33. autoryzowanym serwisem producenta na terenie Polski.