http://www.transporttm.pl/news/723/20/Intruck-Karpin-Renault-Trucks-Dealer-2021

Warsztat i opony

Intruck Karpin: Renault Trucks Dealer 2021

13-06-2022
Tytuł najlepszego serwisu Renault Trucks w Polsce zdobył Intruck Karpin zarządzany przez spółkę Intruck Sp. z o.o. Konkurs Renault Trucks Dealer of the Year jest organizowany od 9 lat. Biorą w nim udział autoryzowane serwisy Renault Trucks.

Konkurencja jest bardzo duża, a różnice w punktacji między zwycięzcą a kolejnymi miejscami niewielkie.

W konkursie wzięło udział 30 warsztatów. Ta nagroda docenia serwis, który był najbardziej efektywny w rozwijaniu biznesu Renault Trucks w 2021 roku, efektywny i uniwersalny, dlatego kryteria do przyznania nagrody dotyczyły całego spektrum zagadnień związanych z obsługą posprzedażną klientów. Są to: wzrost sprzedaży oryginalnych części zamiennych Renault Trucks i kontraktów serwisowych pojazdów używanych, sprzedaż części zamiennych do pojazdów DCi i DXi oraz skuteczność działań w ramach Renault Trucks 24/7.

Po podliczeniu punktacji tytuł Renault Trucks Dealer of the Year 2021 zdobył serwis Intruck Karpin. Spółka Intruck prowadzi 2 autoryzowane serwisy Renault Trucks: w Karpinie i w Radomiu, zatrudnia blisko 60 osób. Prezes Krzysztof Nowakowski podkreślił, że jest to nagroda dla całego zespołu Intruck w Karpinie. Warto dodać, że serwis otrzymał jednocześnie tytuł Dealer of the Year 2021 w siostrzanej marce Volvo Trucks. Jest to pierwszy taki przypadek w historii konkursów. Zwycięski serwis otrzymał trofeum wraz z prawem do posługiwania się tytułem Dealer of The Year Renault Trucks do czasu ogłoszenia kolejnego zwycięzcy w 2023 r.

Na spotkaniu sieci Renault Trucks Polska wyłoniono także najlepszych w 2021 r. w zakresie sprzedaży pojazdów nowych, używanych, obsługi posprzedażnej i współpracy z RTFS. Tytuł „Najlepszy partner biznesowy w sprzedaży pojazdów nowych” trafił do Eurocomplex Trucks, który wygrał również w kategoriach „największa sprzedaż kontraktów serwisowych” oraz „największa sprzedaż pojazdów używanych”. Z kolei Nijhof Wassink został wyróżniony jako najlepszy partner biznesowy w sprzedaży pojazdów używanych i za najlepszą współpracę z RTFS. Tytuł Najskuteczniejszego serwisu Renault Trucks 24/7 otrzymał Tandem Kielce.

Nagrod przekazali: Valery Muyard Dyrektor Zarządzający Renault Trucks Polska, Henryk Kliczewski, Dyrektor ds. Obsługi Posprzedażnej, Marcin Majak, Dyrektor Sprzedaży, Jacek Kurzawa, Dyrektor Sprzedaży Pojazdów Używanych, na ręce Krzysztofa Nowakowskiego, Prezesa Zarządu Intruck, i Tadeusza Piecha, Wiceprezesa.

Oddział w Karpinie powstał w 2012 r. i od początku ma autoryzację Renault Trucks. Zajmuje powierzchnię 3000 m², na co składają się dwie hale serwisowe (napraw mechanicznych i Centrum Napraw Powypadkowych), zespołownia, narzędziownia oraz część magazynowa i biurowa. W głównej hali są 4 przejazdowe stanowiska naprawcze dla zestawów. Centrum Napraw Powypadkowych ma stanowisko przejazdowe z kratownicą do prostowania ram, dwa stanowiska przygotowawcze, komorę lakierniczą i strefę przygotowania do prac lakierniczych przy pojazdach ciężarowych.