http://www.transporttm.pl/news/640/18/Bury-sp-z-o-o-odbiera-20-MAN-ow-TGX-18-510-nowej-generacji

Pojazdy ciężarowe

Bury sp. z o.o. odbiera 20 MAN-ów TGX 18.510 nowej generacji

29-10-2020

W dniu 22.10. w siedzibie firmy Bury w Lublinie odbyło się uroczyste przekazanie pojazdów ciężarowych MAN TGX 18.510 4x2 BLS nowej generacji. W uroczystości udział wzięli Marc Martinez, prezes zarządu MAN Truck & Bus Polska, Jacek Bury, właściciel firmy Bury sp. o.o. oraz Bernard Wieruszewski, dyrektor ds. produktu i sprzedaży ciężarówek w MAN Truck & Bus Polska„Dziś przekazujemy 20 pojazdów MAN TGX nowej generacji naszemu klientowi, wieloletniemu partnerowi biznesowemu i przyjacielowi. Gratuluję wyboru. Są to zarówno w Polsce, jak i w Europie jedne z pierwszych pojazdów nowej generacji. Bardzo się cieszę, że trafiają do firmy Bury, której znakiem charakterystycznym są nowoczesny i niezawodny tabor oraz troska o komfort pracy kierowcy. Jestem przekonany, że pojazdy świetnie się sprawdzą w codziennej pracy na dalekich trasach, na jakich operuje firma." - powiedział podczas przekazania Marc Martinez.

Grupa Bury i MAN Truck & Bus Polska współpracują od ponad 10 lat. We flocie lubelskiego przewoźnika znajduje się ponad 140 pojazdów ciężarowych MAN, w tym ok. 100 ciągników siodłowych. Firma specjalizuje się w transporcie warzyw i owoców z południa Europy, głównie z Hiszpanii, Grecji, Włoch, Portugalii, ale też ładunków z Francji, Anglii, Niemiec, Ukrainy i Rumunii. Od 2011 r. Bury jest partnerem serwisowym MAN Truck & Bus Polska, ma stacje obsługi w Lublinie i Radomiu.

Nowa generacja pojazdów ciężarowych MAN została stworzona przede wszystkim z myślą o kierowcy i jego komforcie pracy, dając również właścicielom firm transportowych narzędzie pracy pozwalające na znaczące oszczędności i jeszcze niższe TCO.