http://www.transporttm.pl/news/608/18/Francepol-kupil-20-zestawow-Wielton-Curtain-Volume-Master

Pojazdy ciężarowe

Francepol kupił 20 zestawów Wielton Curtain Volume Master

17-05-2020

Nasz czołowy producent przyczep, naczep i zabudów przekazał firmie PTH Francepol 20 zestawów przestrzennych Curtain Volume Master. Ostatnie dołączyły do floty przewoźnika pod koniec kwietnia br.Produkowane przez Wielton zabudowy kurtynowe pojazdów ciężarowych z przyczepą dwuosiową mają pojemność wnętrza do 120 m³, o 20 m³ większą niż naczepy Mega. Takie zestawy Curtain Volume Master to kolejne zamówienie PTH Francepol zrealizowane przez Wielton. „Francepol jest naszym wieloletnim klientem. W ciągu ostatnich 6 lat wyprodukowaliśmy dla tej firmy ok. 150 naczep i zestawów przestrzennych. Uznanie i kolejne zamówienia od tak doświadczonego partnera z branży transportowej i spedycyjnej są dla nas źródłem ogromnej satysfakcji. Naszym celem jest wsparcie działalności klientów przez dostarczanie produktów najlepiej dopasowanych do ich potrzeb.” – podsumował Przemysław Skrivanek, Dyrektor Oddziału Poznań Wielton.

Zestaw przestrzenny Curtain Volume Master jest przeznaczony do transportu ładunków dzielonych o dużej objętości, a ze względu na dobrą manewrowość z powodzeniem sprawdza się w dystrybucji miejskiej. Ma wiele możliwości konfiguracji i jest lekki (masa zabudowy od 2000 kg, masa przyczepy od 4400 kg). W konstrukcji zachowano kąt 90o pomiędzy ścianą przednią a bokiem, co pozwala efektywnie wykorzystać całą przestrzeń ładunkową. „Doceniamy szerokie możliwości dopasowania produktów Wielton do naszych potrzeb. Optymalny wybór najlepszej opcji spośród wielu rozwiązań oferowanych przez producenta jest możliwy dzięki profesjonalnemu doradztwu, jakie zapewnia on na etapie konfiguracji przyczep, naczep i zabudów. Dobra współpraca na tym polu ma ogromny wpływ na późniejszą działalność transportową, podobnie zresztą jak wysoka jakość i ergonomia pojazdów.” – mówi Władysław Jermanowski, Prezes Zarządu PTH Francepol Sp. z o.o.

Wyróżnikiem zestawów Curtain Volume Master jest też możliwość zastosowania opcji, które ułatwiają dopasowanie zestawu do potrzeb klienta i usprawniają codzienną obsługę. Wśród nich są m.in. hydraulicznie podnoszony stelaż, system dokowania wózka widłowego, winda załadunkowa, sprzęg pneumatyczny. „Właściwe dopasowanie produktów do wymagań klientów to nasze główne zadanie. Cieszymy się, że coraz więcej klientów ufa naszemu doradztwu i zacieśnia współpracę, sygnalizując swoje potrzeby. Dzięki temu dostosowujemy produkty do wymagań klientów, dostarczając najlepsze rozwiązania transportowe wyposażone w spersonalizowane rozwiązania. Dobrym przykładem udanej i długofalowej współpracy biznesowej jest firma Francepol, która sukcesywnie poszerza flotę o kolejne, unikalne pojazdy Wieltonu.” – dodaje Piotr Dąbrowski, Doradca Biznesowy Wielton S.A.

W zestawach Curtain Volume Master dla Francepolu wykorzystano spośród opcji m.in. konfigurację desek stelażowych umożliwiającą transport opon i system mocowania All safe pomocny przy przewozie małych pojazdów rolniczych.