http://www.transporttm.pl/news/605/20/Wyjatkowa-edycja-limitowana-narzedzi-Wuerth

Warsztat i opony

Wyjątkowa edycja limitowana narzędzi Würth

20-04-2020

Würth Polska wprowadziła do sprzedaży limitowaną serię narzędzi w dwóch zestawach, składających się z 29 lub 31 elementów. Są one dostępne w e-sklepie www.wurth.pl, sklepach stacjonarnych i u przedstawicieli handlowych do wyczerpania zapasów.W tej ofercie znajduje się zestaw kluczy nasadowych z grzechotką. Uniwersalny komplet składa się z 29 elementów, w tym klucza z dwoma grzechotkami sześciokątnymi o rozmiarze ¼” i 11 mm, przedłużki oraz 16 najbardziej popularnych bitów i 10 nasadek magnetycznych. Bity z kodowaniem koloru ułatwiają przypisanie rodzaju i rozmiaru, a praktyczny, niski kształt nasadek ułatwia zastosowanie w trudnodostępnych miejscach. Całość zapakowano w metalową kasetę, w której umieszczono wkładkę wykonaną z materiału imitującego laminat węglowy z drukowanymi oznaczeniami.

Druga pozycja to umieszczony w kasecie komplet 31 elementów: 5 wysokiej jakości wierteł typu Smart Step, uchwytu magnetycznego ¼'', 20 najbardziej popularnych bitów oraz 5 nasadek magnetycznych do użycia z wkrętarką. Bity mają możliwość kodowania kolorami, a dzięki uchwytowi łatwo i szybko wymienić je jedną ręką. Zachowanie porządku w kasecie ułatwia wkładka z oznaczeniem elementów, wykończona imitacją laminatu węglowego.

Znajdujące się w zestawie innowacyjna wiertła spiralne ze stopniowanym wierzchołkiem to pierwszy taki produkt na świecie, można je nabyć wyłącznie w Würth. Wiertła są przeznaczone do wykonywania precyzyjnych otworów z ręcznym prowadzeniem w stali do 1000 MPa, żeliwie, aluminium, plastiku, metalach nieżelaznych oraz twardym i miękkim drewnie.