http://www.transporttm.pl/news/567/18/Bakoma-wynajmuje-w-DBK-Rental

Pojazdy ciężarowe

Bakoma wynajmuje w DBK Rental

08-10-2019

Bakoma zdecydowała się na wynajem długoterminowy pojazdów do dystrybucji przetworów mlecznych. W pierwszej partii Grupa DBK przekazała firmie 5 zestawów ciągników siodłowych MAN i naczep chłodniczych Schmitz wyposażonych w reklamę wymienną produktów Bakoma.To pierwsza partia pojazdów, którą Bakoma wynajmie w DBK Rental. Już wkrótce jej flotę zasilą cysterny do transportu mleka na podwoziach MAN. W ramach wynajmu długoterminowego zostanie zapewniona kompleksowa obsługa, obejmująca ubezpieczenie, przeglądy, serwis opon i pojazdy zastępcze. „Cieszymy się, że Bakoma zdecydowała się skorzystać z usług DBK Rental. Jednocześnie jesteśmy świadomi, że Bakoma, wiodący polski producent przetworów mlecznych, od lat stawia na najwyższą jakość. Podobnie nasza firma, jako czołowy dostawca wynajmu w segmencie pojazdów użytkowych w Polsce, przede wszystkim stawia na jakość usług, co dzięki rozbudowanej sieci własnych warsztatów na terenie całego kraju przekłada się na maksymalne wykorzystanie floty i pełną mobilność pojazdów w całym okresie trwania umowy. Jesteśmy przekonani, że sprostamy wymaganiom firmy Bakoma” – mówi Łukasz Chyliński, dyrektor zarządzający DBK Rental.

Grupa DBK jest największym w Polsce dostawcą produktów i usług dla branży TSL. Tworzą ją powiązane ze sobą kapitałowo spółki, co umożliwia kompleksową obsługę flot pojazdów ciężarowych, od finansowego wsparcia zakupu, przez dobór odpowiedniego pojazdu, po obsługę posprzedażową.

Siłą Grupy DBK jest sieć 24 oddziałów serwisowo-sprzedażowych na terenie Polski, każdy z pełnym pakietem produktów i usług. Grupa DBK jest wyłącznym dystrybutorem marki Kögel w Polsce, ponadto ma autoryzacje DAF, IVECO, MAN i Kässbohrer.