http://www.transporttm.pl/news/555/20/Nowa-wiertarka-Bosch-GSR-18V-50

Warsztat i opony

Nowa wiertarka Bosch GSR 18V-50

17-09-2019

GSR 18V-50 to nowa, wydajna akumulatorowa wiertarko-wkrętarka, która poradzi sobie z niemal każdym zadaniem. Wypróbowany system 18 V zapewnia większy komfort i elastyczność pracy w trudno dostępnych miejscach.Narzędzie ma głowicę o długości 183 mm, dzięki czemu idealnie sprawdza się przy pracy w małych przestrzeniach. Maksymalny miękki moment obrotowy wynosi 24 Nm przy akumulatorze 2 Ah i 28 Nm przy 5 Ah, moment twardy to 50 Nm. Prędkość obrotowa to 460/1800 obr./min. Można nią wiercić do 13 mm w metalu i 35 mm w drewnie. System Flexible Power umożliwia dopasowanie zasilania do indywidualnych potrzeb użytkownika: akumulator litowo-jonowy o dużej pojemności (aż po 12 Ah z linii ProCORE) sprawdzi się przy wielogodzinnych pracach, natomiast akumulator Compact 2 Ah zapewni komfort i wygodę podczas prac np. na wysokościach.

Urządzenie ma również system Electronic Cell Protection (ECP), który chroni akumulator przed przegrzaniem i całkowitym rozładowaniem oraz maksymalizuje żywotność.

Nowa wiertarka ma solidny, metalowy uchwyt i ergonomiczną konstrukcję, wygodną przy ciężkich pracach Silnik bezszczotkowy zapewnia wydajność i długą żywotność dzięki Flexible Power System narzędzie działa z bateriami i ładowarkami Bosch Professional o tym samym napięciu.