http://www.transporttm.pl/news/523/18/NACZEPOMANIA-stare-miejsce-nowa-formula

Pojazdy ciężarowe

NACZEPOMANIA: stare miejsce, nowa formuła

09-05-2019

W sobotę 8 czerwca błonia Atlas Arena w Łodzi ponownie zajmie NACZEPOMANIA, jedyna w Polsce impreza poświęcona branży transportu ciężkiego, a zwłaszcza pojazdom ciągnionym. Tym razem będzie ona trwała tylko ten jeden dzień, od 10 do 23.Z początkiem marca zmienił się organizator. PTM Polska przekazała prawo do organizacji kolejnych NACZEPOMANII renomowanej firmie FREETIME Poland, która od ponad 20 lat działa na rynku usług eventowych. Doświadczony zespół FREETIME może zapewnić doskonalszą organizację i dodatkowe atrakcje. Zostanie jednak zachowany otwarty charakter imprezy, bilety wstępu będzie można wykorzystać jako bony w części gastronomicznej.

Udział w NACZEPOMANII umożliwia zaprezentowanie produktów potencjalnym klientom, nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, a także przedstawienie nowości. Obecnie w Polsce mamy rocznie ponad 20 tys. rejestracji nowych naczep, dostarczanych przez ok. 50 dostawców. Jak wynika z poprzednich edycji, taka impreza jest potrzebna, umożliwiając zwiedzającym obejrzenie wielu pojazdów w jednym miejscu i to w bardzo dogodnej lokalizacji w centralnej Polsce.

Wśród wystawców będą dostawcy naczep, pojazdów ciężarowych, komponentów, usług finansowych. Grono wystawców jest szacowane na około 100 firm, w tym ponad 30 dostawców naczep. Oczekuje się ok. 2 tys. gości, głównie klientów z całej Polski.

W programie dnia znajdą się widowiskowe pokazy Monster Trucka z możliwością odbycia niecodziennych przejażdżek, symulator jazdy samochodem ciężarowym czy liczne konkursy organizowane przez polskich Strongmanów. Biesiadę wieczorną uświetni koncert znanej z programu „Mam Talent” grupy Me Myself and I, która tworzy muzykę bez użycia instrumentów muzycznych oraz after party z DJ’em pod gwiazdami.

Poprzednia NACZEPOMANIA zgromadziła przed Atlas Areną w Łodzi sporo nietuzinkowych pojazdów, z których dumni są producenci, sprzedawcy i użytkownicy.