http://www.transporttm.pl/news/517/20/Startuje-BezTarcia-pl-portal-ekspercki-marki-FUCHS

Warsztat i opony

Startuje BezTarcia.pl portal ekspercki marki FUCHS

25-04-2019
Marka FUCHS, znana z wysokiej jakości środków smarnych, uruchomiła portal BezTarcia.pl. Publikowane tam artykuły są kierowane do osób interesujących się szeroko rozumianą techniką, ale na różnym poziomie zaawansowania. To serwis dla zawodowców i pasjonatów nowych technologii.

Serwis dostępny pod adresem www.beztarcia.pl powstał po to, by edukować, popularyzować wiedzę, ale też inspirować. Na platformie zazębiają się różne tematy, umieszczone w 3 głównych kategoriach: Motoryzacja, Rolnictwo i Przemysł. Bazą są artykuły o tematyce technologicznej, w których wiedzę podano w przystępny sposób, a autorzy operują językiem zrozumiałym nie tylko dla inżynierów. Coś dla siebie znajdą tu fani motoryzacji, rolnicy, pracownicy różnych gałęzi przemysłu i miłośnicy szeroko pojętej techniki. BezTarcia.pl to serwis, do którego warto zajrzeć, gdy szuka się konkretnych informacji o nowych technologiach, praktycznych porad czy inspirujących ciekawostek. Na łamach portalu nie zabraknie treści przygotowanych przez specjalistów pracujących dla marki FUCHS i zaprzyjaźnionych, którzy chętnie dzielą się wiedzą.

BezTarcia.pl szerzy wiedzę o branżach wykorzystujących oleje i smary oraz stosowanych tam technologiach. Funkcja edukacyjna nie jest jednak jedyną, jaką ma spełniać. Nie brak luźniejszych treści, które zainteresują szersze grono internautów. Sporą część stanowią artykuły o charakterze popularnonaukowym, od których łatwo zacząć przygodę z techniką. Twórcy serwisu pamiętają także, że za rozwiązaniami technologicznymi zawsze stoją ludzie. BezTarcia.pl przybliża sylwetki wielkich wizjonerów i wynalazców, których pomysły wpłynęły na losy świata i wciąż rzutują na nasze życie. Przytaczają historie niezwykłe i inspirujące, pokazujące potęgę ludzkiego umysłu i siłę charakterów. Portal prezentuje też pracę w firmie FUCHS najczęściej przez pryzmat ludzi, którzy tworzą tę markę: specjalistów z dużą wiedzą, nieprzeciętną pomysłowością i nieszablonowymi zainteresowaniami. Z wywiadów z takimi osobami wyłania się najpełniejszy obraz firmy.

Serwis BezTarcia.pl powstał, by internauci mogli w jednym miejscu znaleźć wiele przydatnych, a przede wszystkim sprawdzonych informacji. W zamyśle twórców ma to być rozbudowana baza wiedzy wysokiej jakości. Mają w tym pomóc dokładna selekcja tematów, właściwy dobór autorów i drobiazgowa korekta.