http://www.transporttm.pl/news/492/18/Nowy-serwis-Volvo-Trucks-i-Renault-Trucks-pod-Bialymstokiem

Pojazdy ciężarowe

Nowy serwis Volvo Trucks i Renault Trucks pod Białymstokiem

23-01-2019

Z początkiem roku firma TT-Thermo King uruchomiła dwumarkowy autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych Volvo Trucks i Renault Trucks w Jeżewie niedaleko Białegostoku. Do tej pory zarówno ten warsztat, jak i spółka TT-TK skupiały się na obsłudze agregatów chłodniczych.„W całej Polsce posiadamy 6 oddziałów. Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy już rok temu postanowiliśmy rozszerzyć działalność o wielomarkowe centrum serwisowe ciężarówek, dlatego propozycję nawiązania współpracy i prowadzenia autoryzowanego serwisu pojazdów Volvo Trucks i Renault Trucks w województwie podlaskim uznaliśmy za bardzo przyszłościową” – mówi Krzysztof Więcko z firmy TT-Thermo King.

Umowa została podpisana pod koniec 2018 r. Dzięki niej właściciele pojazdów Volvo i Renault Trucks mogą od początku tego roku korzystać z serwisu w Jeżewie Starym niedaleko Białegostoku (przy drodze S8) wyposażonego w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i specjalistyczne narzędzia. Serwis w Jeżewie Starym ma też bogato zaopatrzony magazyn części zamiennych, komfortowy pokój wypoczynkowy dla kierowców i wygodny parking.

W ramach nowej działalności oddział oferuje m.in. obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną samochodów ciężarowych Grupy, diagnostykę i naprawę układów i podzespołów, kontrolę i regulację układu jezdnego, montaż, legalizację i naprawę tachografów. W celu zagwarantowania jakości obsługi załoga serwisu została powiększona o wykwalifikowanych mechaników z wieloletnim stażem i doświadczonych pracowników działu obsługi klienta. Serwis cały czas się rozwija, dlatego rekrutacja do podlaskiego oddziału wciąż trwa. „Wszystko po to, by również w serwisie pojazdów ciężarowych zapewnić klientom szybką i skuteczną obsługę oraz osiągnąć wysoki poziom ich satysfakcji, charakterystyczny w naszej dotychczasowej działalności” – wyjaśnia Krzysztof Więcko.

Nowy serwis ma 6 stanowisk roboczych, ale już dzisiaj wiadomo, że to na długo nie wystarczy. Dlatego TT-Thermo King planuje budowę nowego, większego centrum obsługi pojazdów ciężarowych Volvo Trucks i Renault Trucks. Ma być gotowe najpóźniej za 3 lata.