http://www.transporttm.pl/news/491/20/Shell-LubeMatch-w-nowej-odslonie

Warsztat i opony

Shell LubeMatch w nowej odsłonie

23-01-2019

Shellu dostępnił ulepszoną wersję internetowej wyszukiwarki oleju Shell LubeMatch. Zyskała nowe funkcje, stała się prostsza w obsłudze i jest przystosowana do urządzeń mobilnych.Shell nieustannie podnosi jakość produktów i usług, stąd nowa wersja Shell LubeMatch dostępna na stronie www.shell.pl/lubematch. „Wprowadzenie nowych i udoskonalenie dotychczasowych funkcji Shell LubeMatch jest efektem bliskiej współpracy z naszymi klientami. Użytkownicy zyskali innowacyjne narzędzie, które skraca do minimum czas poświęcony na dobór odpowiedniego oleju do danej maszyny, samochodu czy motocykla oraz pomaga podejmować decyzje związane z zakupem środków smarnych” – powiedział Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska.

Nowa wersja Shell LubeMatch  zapewnia  dostęp do szybszej i prostszej w obsłudze wyszukiwarki pojazdów, przejrzystych opisów produktów, w tym porównania zalecanych olejów, oraz funkcji „gdzie kupić?”. Co więcej, narzędzie zostało wzbogacone o funkcję zapisywania rekomendacji. Użytkownicy mogą teraz dodawać pojazdy i rekomendowane produkty smarne do ulubionych. Dzięki temu zyskują stały dostęp do tych danych, a w razie potrzeby mogą je wydrukować.

Jak wynika z badania ,,Drogowa dżungla, czyli Polak za kierownicą” przeprowadzonego na zlecenie Shell, aż 55% kierowców samodzielnie wybiera olej do swojego samochodu. Aby podjąć decyzję związaną z zakupem danego środka smarnego nie trzeba być ekspertem. Teraz wystarczy wejść na stronę, wybrać typ pojazdu, producenta i model samochodu, a narzędzie podpowie, jaki olej jest odpowiedni.

Z Shell LubeMatch można korzystać zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.