http://www.transporttm.pl/news/466/20/Goodyear-TruckForce-dziala-szybko

Warsztat i opony

Goodyear TruckForce działa szybko

06-11-2018

Przeciętny czas udzielania pomocy drogowej przez ogólnoeuropejską sieć serwisową Goodyear TruckForce jest bardzo krótki. Analiza danych zgromadzonych od początku 2018 r. wykazała, że od momentu przyjęcia zgłoszenia o awarii do ponownego włączenia się pojazdu ciężarowego do ruchu nie mija nawet 2,5 h. Wynik ten dotyczy całej Europy.Od początku 2018 r. sieć TruckForce pomogła w ponad 4,5 tys. zdarzeń drogowych. Średni czas udzielenia wsparcia, licząc od otrzymania zgłoszenia do wykonania zadania, wyniósł 147 minut. Wynik ten dotyczy także tych krajów w Europie, w których duże niezamieszkane obszary zwiększają odległość do najbliższego punktu pomocy. Sieć Goodyear TruckForce obejmuje ponad 2 tys. dostawców usług w 28 europejskich krajach. Każdy punkt TruckForce ma niezbędne wyposażenie i wyszkolonych pracowników do rozwiązywania wszelkich problemów związanych z ogumieniem.

Goodyear dostarcza najszerszy zakres dedykowanych usług w branży, w skład których wchodzi, poza siecią serwisów TruckForce, pomoc drogowa ServiceLine24h oraz internetowy system zarządzania ogumieniem we flocie FleetOnlineSolutions. Firma oferuje również specjalną stronę https://serviceline.24assist.eu, która ułatwia zainteresowanym kontakt z centrum obsługi ServiceLine24h. Dzięki najnowszej aplikacji e-Tech, współpracującej z platformą https://serviceline.24assist.eu, udało się udoskonalić obsługę ServiceLine24h przez usprawnienie komunikacji i skrócenie czasu oczekiwania. Aplikacja ta umożliwi również operatorowi pojazdu śledzenie na bieżąco postępu pomocy drogowej, świadczonej za pośrednictwem ServiceLine24h.

Jeżeli pojazd wymaga pomocy przy drodze, np. z powodu przebicia opony, kierowca łączy się z czynnym przez całą dobę centrum obsługi Goodyear ServiceLine24h, które wysyła najbliższy mobilny serwis ogumienia.