http://www.transporttm.pl/news/448/18/Wega-A-kupuje-kolejne-ciezarowki-IVECO

Pojazdy ciężarowe

Wega-A kupuje kolejne ciężarówki IVECO

03-08-2018

IVECO Poland informuje o przekazaniu firmie Wega-A z Kalisza 7 (z łącznie 13 zamówionych) autotransporterów Rolfo Ego 427, zabudowanych na podwoziach Stralis CT z silnikami o mocy 460 KM.Uroczyste przekazanie odbyło się pod koniec czerwca we włoskiej miejscowości Bra, gdzie ma siedzibę Rolfo, producent nowoczesnych zabudów specjalistycznych do transportu samochodów.

Dostarczone pojazdy zasilą flotę 100 autotransporterów firmy Wega-A, oferującej od ponad 30 lat usługi logistyczne dla branży motoryzacyjnej na terenie całej Europy. Stralisy zostały dodatkowo wyposażone w komputery pokładowe firmy frameLOGIC, które umożliwiają nieustanne monitorowanie ruchu i parametrów pojazdów. Kierowcy firmy zostali gruntownie przeszkoleni w efektywnym wykorzystaniu zabudowy Rolfo do optymalnego ilościowo i bezpiecznego przewozu pojazdów.

Uroczystość była doskonałą okazją do zaakcentowania wieloletniej wzorowej współpracy pomiędzy firmami Wega-A oraz CNH Industrial i IVECO Poland. Najnowszy IVECO Stralis oferuje najlepsze osiągi i ekonomikę w transporcie dalekobieżnym, zwiększa oszczędności w zużyciu paliwa i zmniejsza całkowity koszt posiadania dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii i nowemu podejściu do projektowania pojazdów. Jest doskonałym wyborem na długie dystanse, zdolnym wpłynąć na wszystkie czynniki związane ze zużyciem paliwa (oszczędność paliwa nawet do 11%) i wspomaganym przez pakiet usług stworzonych przez IVECO w celu redukcji emisji CO2 i zmniejszenia TCO.

Kolejne Stralisy zostaną przekazane firmie Wega-A już we wrześniu.

IVECO Stralis podnosi poprzeczkę w zakresie wydajności i rentowności eksploatacji dzięki kompleksowemu pakietowi obejmującemu wyposażenie, technologie i usługi dostosowane do potrzeb każdego przedsiębiorstwa transportowego.

Podczas uroczystości byli obecni: Dario Rolfo, właściciel firmy Rolfo, Marcin Piluchowski reprezentujący IVECO Poland i przedstawiciel CNH Industrial Fabrizio Sanna.