http://www.transporttm.pl/news/418/18/Golec-uOrkiestra-koncertuje-z-MAN-ami

Pojazdy ciężarowe

Golec uOrkiestra koncertuje z MAN-ami

08-05-2018

MAN wsparł logistycznie trasę koncertową jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów Golec uOrkiestra, który w tym roku świętuje 20-lecie istnienia.Doświadczeni, ale młodzi duchem: tak można podsumować kolejny wspólny projekt Golców i MAN. W tym roku zarówno muzycy, jak i producent pojazdów obchodzą ważne jubileusze. „Nasza współpraca rozpoczęła się pod koniec 2016 r., kiedy organizowaliśmy bożonarodzeniową trasę koncertowa pod hasłem Wozimy świąteczną atmosferę. To tournée okazało się ogromnym sukcesem, a koncerty w całej Polsce odwiedziło tysiące osób. MAN bezpiecznie przewiózł sprzęt i zapewnił odpowiednią reklamę imprezie przez informację na naczepie zestawu drogowego. Dlatego teraz postawiliśmy powtórzyć ten projekt, ale już w poszerzonym gronie” - mówi Marta Stefańska z działu Marketing & Communication w MAN Truck & Bus Polska.

Do dyspozycji muzyków oddano najnowszy ciągnik MAN TGX 18.500 4x2 BLS Efficientline3 w jubileuszowej wersji Lion Inside. Naczepę zapewniła śląska firma transportowa Sachstrans, partner biznesowy MAN. Największą nowością jest udział w projekcie dwóch samochodów dostawczych MAN TGE 3.180: furgonu do przewozu instrumentów i kombi dla członków zespołu. „Trasa naszego jubileuszowego tournée startuje w Katowicach i biegnie przez Łódź, Warszawę, Wrocław, Kraków, Gdańsk i Lublin. To prawie 3 tys. km, które pokonamy w ciągu miesiąca. W tym wyzwaniu logistycznym ponowienie wspiera nas firma MAN, która zapewni sprawny oraz niezawodny transport całej naszej ekipie” - relacjonuje Paweł Golec.

MAN już po raz 3. wspiera logistycznie muzyczne wydarzenia. Pierwsza trasa, przy której współpracowała MAN Truck & Bus Polska, odbyła się wiosną 2015 r. i obejmowała 17 koncertów w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjno- prewencyjnego 998/112 Numery Twoich przyjaciół, podczas których koncertowały kultowe zespoły: IRA i T Love.