http://www.transporttm.pl/news/400/20/Otwarcie-serwisu-Scania-w-swieciu

Warsztat i opony

Otwarcie serwisu Scania w Świeciu

13-03-2018

Sieć serwisowa Scania w Polsce została rozszerzona o kolejną placówkę: 12 marca br. rozpoczął działalność nowy autoryzowany serwis w Świeciu n/Wisłą. Właścicielem placówki jest firma Hołowińscy-Scanserwis Sp. z o.o., autoryzowany dealer Scania od ponad 20 lat.Prace budowlane rozpoczęły się w czerwcu ub. roku, a budowę zakończono w lutym 2018 r. Uruchomienie serwisu Scania w Świeciu n/Wisłą, bezpośrednio przy trasie S-5, to kolejny, ważny element rozwoju sieci dealerskiej Scania w Polsce, która obecnie składa się z 39. punktów. „Oferujemy naszym klientom nie tylko nowoczesny obiekt i znakomitą lokalizację, ale także obsługę na najwyższym poziomie. Od początku klientami serwisu Scania w Świeciu n/Wisłą i ich pojazdami będzie zajmować się wysoko wykwalifikowany zespół z kilkunastoletnim doświadczeniem i znajomością branży, wywodzący się z ASO we Włocławku. Główny trzon obsługi będą stanowić nasi wieloletni pracownicy, dzięki temu jesteśmy pewni, że nasza placówka będzie dobrze służyła przemierzającym te okolice przewoźnikom” – komentuje Jan Hołowiński, właściciel Hołowińscy-Scanserwis Sp. z o.o.

Nowy, autoryzowany serwis Scania w Świeciu n/Wisłą znajduje się przy ul. Papierników. Dojazd jest możliwy przez dwa węzły komunikacyjne „Świecie". Trasa S5, przy której znajduje się nowa placówka serwisowa Scania, już w 2019 r. połączy Wrocław, Poznań, Bydgoszcz i Trójmiasto.

Serwis Scania w Świeciu n/Wisłą świadczy usługi z zakresu przeglądów, napraw pojazdów ciężarowych, naczep, autobusów, silników przemysłowych, napraw powypadkowych, laserowej regulacji zbieżności, montażu urządzeń Toll Collect oraz całodobową pomoc Scania Assistance. Godziny otwarcia to pon.-pt. 8:00-17:00, sob. 8:00-14:00.

Nowy obiekt pretenduje do miana najwęższego serwisu w Europie, wciśnięty na działkę między drogę S5, a drogę technologiczną.