http://www.transporttm.pl/news/373/17/MT-TSL-i-Warsaw-Bus-targi-dla-profesjonalistow

Autobusy

MT TSL i Warsaw Bus targi dla profesjonalistów

01-02-2018

II edycja Międzynarodowych Targów Transportu Spedycji i Logistyki 2018 to impreza, w której wezmą udział tysiące profesjonalistów związanych z szeroko rozumianą branżą: producenci, dystrybutorzy i importerzy. Targi Warsaw Bus 2018 już po raz trzeci będą miejscem spotkań czołowych przedstawicieli instytucji, organizacji i firm zajmujących się transportem publicznym. Wydarzenia odbędą się równolegle w dniach 21-23 marca 2018 r. w największym w Europie Środkowej Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO w warszawskim Nadarzynie.Ubiegłoroczne edycje Warsaw Bus i MT TSL okazały się sukcesem biznesowym i frekwencyjnym. Na powierzchni 40 tys. m2 swoją ofertę zaprezentowało łącznie 134 wystawców z Polski i zagranicy, a wydarzenie przyciągnęło łącznie 7880 branżowych zwiedzających. Tegoroczne targi zostaną poszerzone o nowe strefy tematyczne i salony branżowe.

Podczas Międzynarodowych Targów Transportu Spedycji i Logistyki 2018 swoją ofertę zaprezentują producenci, dystrybutorzy i importerzy: samochodów ciężarowych, naczep i przyczep, części zamiennych, wyposażenia, akcesoriów, opon, smarów, płynów eksploatacyjnych, systemów telemetrycznych, sieci serwisów, kart paliwowych i oprogramowania dla transportu, operatorzy giełd ładunków, przewoźnicy drogowi, dostawcy usług prawnych, brokerskich i ubezpieczeniowych, a także centra logistyczne i dystrybucyjne oraz powierzchnie magazynowe.

Targi Warsaw Bus 2018 będą miejscem spotkań czołowych przedstawicieli instytucji i organizacji zajmujących się transportem publicznym, producentów pojazdów, części i wyposażenia, systemów biletowych, infrastruktury przystankowej oraz najnowszych systemów informatycznych z przedstawicielami firm poszukującymi najlepszych rozwiązań technologicznych. Tegoroczne przedsięwzięcie zostanie rozszerzone o salon transportu szynowego miejskiego i podmiejskiego Warsaw Rail. Kolejną inicjatywą targów będzie salon przewoźników turystycznych Warsaw Coach.

W strefach Business Caffe na obu imprezach targowych odbędą się konferencje i spotkania branżowe.

Więcej informacji na temat obu imprez targowych: www.warsawbusexpo.eu oraz www.mttsl.pl.