http://www.transporttm.pl/news/290/18/Nowe-silniki-kabiny-i-uslugi-Scania

Pojazdy ciężarowe

Nowe silniki, kabiny i usługi Scania

19-06-2017
Trwa zmiana pokoleniowa produktów i usług Scania, zapoczątkowana w ub. roku. Na pierwsze zamówienia czekają nowe 5-cylindrowe silniki Scania i pierwsze warianty nowej kabiny G. Pojawia się wiele innowacji i usług, mających na celu zwiększanie wydajności i obniżanie całkowitego kosztu użytkowania w europejskim ruchu długodystansowym i w branży leśnej.

„W 2017 r. zaprezentujemy w Scania jeszcze więcej premier, niż w obfitującym w nie 2016. Szybko uzupełniamy nową gamę o kolejne produkty i usługi. Dzięki nim gros naszych klientów będzie mogło zamówić rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb wraz z pojazdami nowej generacji, niezależnie od prac, jakie wykonują” – komentuje Alexander Vlaskamp, Senior Vice President, Sales & Marketing, Scania Trucks.

Podczas największej premiery Scania w historii, która odbyła się w ub. roku, ważne były zwłaszcza kwestie łączności, pojazdy długodystansowe i zrównoważony rozwój. Obecnie te zagadnienia są rozwijane w nowych rozwiązaniach. Do tej pory eksperci Scania przedstawili dopiero niewielką część planowanych innowacji, premiery odbyły się jedynie w Europie, ale nowa generacja została odebrana przez rynek bardzo pozytywnie. Zdobyły liczne nagrody, zostały wskazane jako najlepsze w wielu testach prasowych, rekordowo wzrosła sprzedaż. Gama produktów w ofercie Scania przeznaczonych do różnych zastosowań jest systematycznie poszerzana.