http://www.transporttm.pl/news/285/18/Epo-Trans-Logistic-z-nowymi-Actrosami

Pojazdy ciężarowe

Epo-Trans Logistic z nowymi Actrosami

01-06-2017

Pierwsza partia z 50 Actrosów zamówionych w tym roku przez Epo-Trans Logistic S.A. została odebrana na początku kwietnia. Symboliczny klucz przekazał Dyrektor Sprzedaży Mercedes-Benz Sosnowiec Tomasz Bultrowicz, na ręce Piotra Ozimka, wieloletniego prezesa i założyciela Epo-Trans Logistic.Epo-Trans Logistic jest długoletnim klientem Mercedes-Benz, po odbiorze wszystkich zamówionych samochodów będzie mogła pochwalić się 220 Actrosami we flocie, co będzie stanowić więcej niż 75% wszystkich pojazdów użytkowanych przez firmę. Dodatkową okazją do świętowania jest obchodzony w tym roku jubileusz 30-lecia istnienia.

Na tę okoliczność Mercedes-Benz Sosnowiec zorganizował specjalne atrakcje dla swojego klienta: szkolenie na torze w Ośrodku Doskonalenia Technik Jazdy w Jaworznie, pierwszym takim ośrodku w województwie śląskim. „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że kolejne samochody ciężarowe Mercedes-Benz zasiliły flotę naszego klienta. Chcieliśmy pokazać jak ważne jest bezpieczeństwo i doskonalenie technik jazdy, szczególnie dla kierowców zawodowych. Poznanie możliwości nowego Actrosa i wszystkich jego systemów bezpieczeństwa umożliwi pełniejsze korzystanie z samochodu. Chcieliśmy podziękować za zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni przez Epo-Trans Logistic S.A. i życzyć kolejnych 30 lat sukcesów z Mercedes-Benz” – mówił Tomasz Bultrowicz, Dyrektor Sprzedaży Samochodów Ciężarowych MB Sosnowiec.

Epo-Trans Logistic zamówiła ciągniki siodłowe Actros 1845LSnRL (Low-Liner) z komfortową kabiną kierowcy GigaSpace, silnikami najnowszej generacji, zautomatyzowanymi skrzyniami biegów PowerShift 3 i systemem Predictive Powertrain Control (PPC). Ponadto samochody wyposażono w Active Brake Assist, Asystenta utrzymania pojazdu na zadanym pasie i Asystenta wspomagania koncentracji.