http://www.transporttm.pl/news/253/18/Polsad-Kutno-po-raz-kolejny-dealerem-roku-Renault-Trucks

Pojazdy ciężarowe

Polsad Kutno po raz kolejny dealerem roku Renault Trucks

23-02-2017
Tytuł najlepszego serwisu Renault Trucks w Polsce zdobył kolejny rok z rzędu Polsad z Kutna, zarządzany przez rodzinę Korczaków.

.

.

Firma Polsad powstała w 1989 r., jako serwis Renault Trucks działa od 1997 r. Obecnie ma 4 autoryzowane serwisy: w Kutnie, Fabianowie k/Kalisza, Rzgowie pod Łodzią i Starym Mieście k/Konina. Łącznie pracuje tam 63 pracowników.

Konkurs Renault Trucks Dealer of the Year jest organizowany od 4 lat. Biorą w nim udział wszystkie autoryzowane punkty serwisowe Renault Trucks w Polsce, zarówno te należące do Volvo, jak i do autoryzowanych partnerów firmy. Konkurencja jest bardzo duża, różnice pomiędzy poszczególnymi warsztatami były niewielkie, a walka o tytuł najlepszego trwała do ostatniego dnia roku. W ub. roku w konkursie wzięło udział 30 warsztatów Renault Trucks, które były oceniane w 6 kategoriach. Oceniano: wyniki satysfakcji klienta (ankieta REX), udział w akcjach Zima i Lato, sprzedaż pakietów serwisowych, wzrost zakupów oryginalnych części zamiennych i szybkość interwencji w ramach R24. Po podliczeniu punktów, tytuł „Renault Trucks Dealer of the Year 2016” zdobył serwis Polsad Kutno.

Nagrodę z rąk Małgorzaty Kulis – Vice President Volvo Group Trucks Sales, Baltic Sea Market i Henryka Kliczewskiego, Dyrektora ds. Obsługi Posprzedażnej polskiej organizacji Volvo Group Trucks Sales, odebrał Jacek Korczak. Tytuł „Renault Trucks Dealer of the Year” to potwierdzenie najwyższej jakości obsługi w Polsad Kutno. Polsad uzyskał tytuł, poprawiając swój ubiegłoroczny wynik. Dzięki takim serwisom pojazdy szybko wracają na drogę, a ich właściciele mogą spokojnie zająć się działalnością transportową.

Zwycięski serwis wraz z zaszczytnym tytułem uzyskał również prawo do wykorzystywania go w swojej komunikacji i zdobył prestiżowe, przechodnie trofeum: rzeźbę Renault Trucks T.

Ekipa Polsad obecna na uroczystości wręczenia nagrody: przedstawicele zarządu Polsad, serwisów jak i działu sprzedaży pojazdów Renault Trucks