http://www.transporttm.pl/news/199/20/Inter-Cars-ma-juz-200-filii-w-Polsce

Warsztat i opony

Inter Cars ma już 200 filii w Polsce!

25-03-2016
W Gostyninie rozpoczęła działalność 200-setna filia Inter Cars w Polsce.

.

.

.

.

Największy w kraju i Europie Środkowo-Wschodniej importer i dystrybutor części zamiennych od początku rozwija sieć filii, ale w tym roku następuje prawdziwy przełom! W ciągu I kwartału uruchomiono już 18 nowych filii, a do końca roku powstanie kolejnych 20.

Tytuł dwusetnej przypadł filii w Gostyninie, w której rozpoczęto sprzedaż 23 marca. W jej asortymencie sa części do samochodów osobowych i elementy do pojazdów ciężarowych. W planach jest wprowadzenie opon i akcesoriów. Nowy oddział Inter Cars zatrudnia 6 pracowników. W razie potrzeby w kontaktach z klientami wesprą ich doradcy, zajmujący się sprzedażą części do ciężarówek, z grupy filialnej Płock. Punkt w Gostyninie wchodzi w jej skład. „Można powiedzieć, że zrobiłem sobie prezent na 20-lecie mojej pracy w grupie Inter Cars, bo tak się złożyło, że 200-setna filia spółki została otwarta w roku, kiedy obchodzę ten zawodowy jubileusz. O tym, by stworzyć punkt w Gostyninie zdecydował fakt, że chcemy być jak najbliżej klientów. Jest to zgodne ze strategią firmy i jej założeniami. Pomysł na nową filię był mój, ale realizacją projektu zajął się nasz wspaniały zespół, za co bardzo mu dziękuję” – przyznaje Krzysztof Sielczak, dyrektor Grupy Filialnej Płock.

Filia Inter Cars mieści się w centrum miasta, łatwo do niej trafić. Dysponuje powierzchnią 340 m2, przed budynkiem znajduje się parking na ok. 10 samochodów. „Towar do klientów z całego Gostynina i powiatu gostynińskiego dowozimy 3 razy dziennie” – chwali się Arkadiusz Cichocki, kierownik filii.

W ostatnim czasie, oprócz Gostynina, działalność rozpoczęły punkty m.in. w Starowej Górze, Grodzisku Wielkopolskim, Warszawie, Łowiczui Ostrowii Mazowieckiej.