http://www.transporttm.pl/news/416/18/Budimex-buduje-z-MAN-em

Pojazdy ciężarowe

Budimex buduje z MAN-em

07-05-2018

Budimex, jedna z największych spółek budowlanych w Polsce konsekwentnie stawia na pojazdy MAN. W tym roku flota firmy powiększy się o 20 wywrotek z napędem 8x8. 

W tym roku Budimex, lider polskiego rynku budowlanego, powiększy flotę o 20 pojazdów MAN z tylnozsypowymi zabudowami KH-KIPPER. Pierwsze 10 wywrotek MAN TGS 41.460 8x8 BB przedstawiciele Budimexu uroczyście odebrali 25 kwietnia br. w Kajetanowie. Pojazdy zostaną przeznaczone do realizacji nowych inwestycji w północnej Polsce. Będzie można je zobaczyć na najtrudniejszych odcinkach prac budowlanych, tam, gdzie kończą się drogi.

Budimex od kilku lat stawia na markę MAN przy zakupie pojazdów ciężarowych. Podczas intensywnych prac budowlanych, często w trudnym terenie, tylko najbardziej niezawodne pojazdy zdają egzamin. Do tego dochodzi elastyczne podejście i odpowiednie zaplecze serwisowe, decydujące o wyborze oferty MAN. „Sprzedaż nawet jednego pojazdu dla Budimexu traktujemy bardzo prestiżowo. Każda marka chce być obecna we flocie tego budowlanego koncernu, traktując to jako doskonałe referencje dla swoich pojazdów. Trzon naszych dostaw stanowią pojazdy z napędem na wszystkie osie, które mogą działać w każdych warunkach. Są one przeznaczone do pracy w najcięższym terenie i takie właśnie modele dostarczymy w tym roku. Oprócz nich Budimex co jakiś czas zamawia u nas wysoko wyspecjalizowane pojazdy takie, jak polewaczki czy pogotowie techniczne, które zabezpieczają budowalne inwestycje.” - mówi Rajmund Pezowicz, manager odpowiedzialny za sprzedaż flotową w MAN Truck & Bus Polska.

Budimex to największy generalny wykonawca na polskim rynku budowlanym, realizujący inwestycje drogowe, kolejowe oraz projekty przemysłowe i energetyczne. W tym roku firma obchodzi jubileusz 50-lecia.

Klucze do żółtych MAN-ów otrzymali przedstawiciele Budimexu: dyrektor Oddziału Usług Sprzętowych Jarosław Żyliński, dyrektor ds. technicznych Jacek Szumski oraz menedżer produktu Michał Sepsiak. W przekazaniu wzięli udział Rajmund Pezowicz i Ireneusz Piętka odpowiedzialni za sprzedaż flotową w MAN Truck & Bus Polska oraz przedstawiciele KH KIPPER z prezesem Andrzejem Kamionką na czele.