http://www.transporttm.pl/news/357/20/Alternatory-i-rozruszniki-Power-Truck-debiutuja-na-polskim-rynku

Warsztat i opony

Alternatory i rozruszniki Power Truck debiutują na polskim rynku

22-01-2018
Kierowca ciężarówki powinien mieć pewność, że uruchomi silnik swojego pojazdu w każdych warunkach pogodowych. Zadaniem rozrusznika jest doprowadzenie silnika do wystarczającej prędkości obrotowej w czasie kilku dziesiątych części sekundy. W nowoczesnych samochodach ciężarowych stosuje się coraz więcej odbiorników prądu, co stawia wyzwania przed układem elektrycznym. Alternator musi dostarczać do akumulatora odpowiednie napięcie, wszelkie odchylenia mogą powodować rozładowanie bądź trwałe uszkodzenie.

Przygotowując pojazd do długich tras w trudnym klimacie, warto zadbać o układ rozruchowy i elektryczny. Ich awaria może skończyć się nawet koniecznością holowania pojazdu, co w przypadku ciężarówek jest kosztowne i kłopotliwe. „Dzięki ofercie marki Power Truck mamy dostęp do wysokiej jakości produktów w zadowalającej użytkownika cenie. Alternatory i rozruszniki Power Truck charakteryzują się solidną konstrukcją i niezawodnością. Zostały wykonane ze sprawdzonych materiałów i poddane surowej, fabrycznej kontroli. Ich zastosowanie daje gwarancję pełnej wydajności i niezawodności układu elektrycznego silnika” – mówi Artur Stodolny, product manager Inter Cars. Oferta Power Truck obejmuje obecnie ponad 80 referencji alternatorów i 80 referencji rozruszników, do pojazdów kluczowych marek. Zapewnia to pokrycie większości rynku. Dostępność alternatorów i rozruszników Power Truck w ofercie Inter Cars, największego polskiego dystrybutora części, daje pewność ekspresowej dostawy na terenie kraju i w 13 innych państwach Europy, do których sięga sieć dystrybucji. Wsparcie tak solidnego partnera eliminuje wszelkie problemy z gwarancją, która w przypadku produktów Power Truck obowiązuje przez 24 miesiące.

Szczegóły dotyczące produktów Power Truck można znaleźć na stronie internetowej www.e-powertruck.eu, a wszelkie zapytania kierować na adres email info@e-powertruck.eu lub do lokalnego przedstawiciela Inter Cars.

Właściciele ciężarówek nie mogą pozwolić sobie na przestoje spowodowane awarią. Z drugiej strony, szukają alternatyw dla drogich części w autoryzowanych stacjach obsługi. Oferta Power Truck jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów poszukujących jakości w konkurencyjnej cenie, wybierających części nowe, a nie regenerowane, łatwo i szybko dostępne.