http://www.transporttm.pl/wydawnictwo/o-nas
Odwiedź także:VANZABUDOWCY

O nas

TRANSPORT-Technika Motoryzacyjna jest miesięcznikiem poświęconym konstrukcji, technologii, eksploatacji i sprzedaży środków transportu: samochodów ciężarowych pojazdów specjalnych i specjalizowanych autobusów. Informujemy szybko i szczegółowo o najnowszych pojazdach, rozwiązaniach zespołów, zagadnieniach eksploatacyjnych. W naszym czasopiśmie opisujemy: konstrukcję pojazdów i urządzeń pomocniczych, warunki sprzedaży samochodów i wyposażenia, serwisy, sieci sprzedaży części zamiennych, ogumienie oleje, paliwa i środki pielęgnacyjne, dobór osprzętu i wyposażenia technicznego środków transportu, problemy spedycji i logistyki, leasing, ubezpieczenia i usługi bankowe.

Przez ostatnie 20 lat stworzyliśmy jedyne na rynku czasopismo o takim zakresie poruszanych tematów i merytorycznym podejściu.

Rocznie wydajemy 8 numerów.

Transport TM można podzielić na działy tematyczne:

  • Gorący punkt numeru.
  • Transport TM prezentuje.
  • Technika podstawą sukcesu.
  • Pojazdy wojskowe.
  • Autobusy.

Każda część to w liczne przykłady najnowszych osiągnięć technicznych oraz ich ocena pod względem funkcjonalności i użyteczności w transporcie.

Poza stałymi działami Transport TM zawiera cykliczne wkładki tematyczne m.in. Opony, Maszyny, Katalog środków smarnych.

Raz do roku przygotowujemy obszerny Katalog firm nadwoziowych. Jest on jedynym tak kompleksowym przeglądem najnowocześniejszych osiągnięć w branży, umożliwia ciekawą i obszerną analizę rynku nadwoziowego.